تبلیغات
بازی آنلاین فروشگاه اینترنتی ماه بانو - فیروزه

فروشگاه اینترنتی ماه بانو
در سراسر کشور در خانه خرید کنید و در خانه پرداخت نمائید و از خرید اینترنتی خود لذت ببرید
« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:

فیروزه در بین جواهرات درجه دوم بهترین سنگ می باشد . رنگ داخلی  و خارجی آن یکسان بوده و فرقی نمی کند . فیروزه 2 نوع دارد : 1- فیروزه مشرقی که رنگ آن هیچ زمان خراب نمی شود 2- فیروزه مغربی که رنگ آن خراب شده و به سبز تبدیل می گردد . فیروزه به رنگ های آبی ، سبز و سفید وجود دارد .

تأثیر فیروزه روی بدن

فیروزه مفرح معده می باشد . برای سردرد بسیار مفید است . استفاده از سرمه آن برای چشمها بسیار مفید بوده و آن را تقویت می نماید . کسانی که در شب دید خود را از دست می دهند ، استفاده از سرمه فیروزه آنان را درمان می کند . اگر مردمک سفید شده و یا هر مورد دیگری در چشم باشد آن را درمان می کند . استفاده از فیروزه بادفتق درد ریح ، جنون ، درد اعضاء و بسیاری از بیماریها داخلی را درمان می نماید . اگر کشته آن با شهد استفاده گردد ، صرع را درمان ، سنگ کلیه را خارج و بیماریهای طحال را درمان می نماید . یک گرم کشته آن همراه با شراب برای نیش مار و هرگونه مسمویت ، پادزهر می باشد . برای دیگر جانوران موذی و دور کردن سم آنها نیم گرم کافی است .

تأثیر فیروزه روی روح و روان

استفاده از انگشتر فیروزه به قلب آرامش می دهد ، خوف و وحشت را از آدمی دور می سازد ، دشمنان را دور و آدمی را بر آنها غالب می سازد ، انسان را در مقابل حوادث برق حفاظت کرده و نمی گذارد که آدمی در آب غرق گردد ، جانوران موذی و گزنده را دور می سازد و نمی گذارد که آنها به آدمی آسیب برسانند . اول ماه جدید زمانی که به ماه نگاه کردید ، به فیروزه بنگرید ، برکت و دولت برای شخص آورده و او را بی نیاز می نماید . استفاده از آبی رنگ آن مفیدتر است . برای زن حامله مفید و محافظ است . استفاده از آن در آدمی احساس محبت ، عشق ، علم و هنر را ترقی می دهد و برای ترقی در علم و هنر بسیار مفید می باشد . قلب و چشم را تقویت می نماید .

برای ترقی در علم و هنر بسیار مفید می باشد . قلب و چشم را تقویت می نماید . به همراه هر کسی که باشد ، از برق گرفتگی ، غرق شدن ، نیش جانوران موذی ، نظر بد و قتل و کشته شدن در امان است و محفوظ ، با کسانی که مزاج بادی دارند موافق می باشد . فیروزه در اثر تغییرات هوا زمانی درخشنده و زمانی تار و مکدر می گردد. در اثر تغییرات روغن و مشک تیره می گردد .

انگشترنقره فیروزه شجری code 1132
انگشتر فیروزه شجری code 1132

کد محصول : 1132
نوع : انگشتر
مدل : فیروزه شجری نیشابوری
جنس : سنگ ( فیروزه نیشابوری اصل ) ، رکاب ( نقره با عیار 900 ).
ساخت : ایران
سایز : شماره 23 ( 63 میلیمتر ).
ابعاد سنگ : قطر بزرگ 9 میلیمتر و قطر کوچک 6 میلیمتر
وزن : 5.4 گرم
رنگ : فیروزه ( آبی با لکه های تیره ) ، رکاب ( نقره ای ).
برای آقایان
طرح : این انگشترفیروزه تشکیل شده است از یک قطعه فیروزه شجری اصلی نیشابوری که برروی رکاب چنگی از نقره قرار گرفته است.

انگشتر فیروزه شجری code 1132

کد کالا :    1132

قیمت :  27,000   تومان

 خرید « انگشتر فیروزه شجری code 1132 » از طریق فروتل

انگشتر فیروزه شجری code 1132
انگشتر فیروزه شجری code 1132
انگشتر فیروزه شجری code 1132
انگشتر فیروزه شجری code 1132
انگشتر فیروزه شجری code 1132
انگشتر فیروزه شجری code 1132

طبقه بندی: جواهر و زیورآلات-فیروزه،
برچسب ها: گردن بند، جواهر و زیورآلات، یاقوت، Benz، Accessories، Pearl، انگشتر، Brilliant، پابند، Specials، زنجیر، Chain، Bracelet، زمرد، Handcuffs، Bangles، Ruby، دست بند، کهربا، طلا، برلیان، Jewelry، Necklace، ماه تولد، Month of birth، گلوبند، فیروزه، Amber، دستبند، Silver، Titanium، Agate، جواهر، Ring، عقیق، Paband، yaghot، Emerald، تیتانیم، Rnanh، Gold، بنز، مروارید، Bangle، Male، مردانه، زیور، Turquoise، انگشتر فیروزه شجری code 1132، رنانه، النگو، نقره، حراجی،
دنبالک ها: انگشترنقره فیروزه شجری، مدال و زنجیر و انگشتر تیتانیوم فیروزه دورنگین باگت،
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 توسط حامد
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ