بازی آنلاین فروشگاه اینترنتی ماه بانو - FIFA 2010(فیفا 2010)

فروشگاه اینترنتی ماه بانو
در سراسر کشور در خانه خرید کنید و در خانه پرداخت نمائید و از خرید اینترنتی خود لذت ببرید
« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:

   FIFA 2010(فیفا 2010)

 


 خرید « FIFA 2010(فیفا 2010) » از طریق فروتل در نهایت انتظارها به سر رسید و نسخه ی اصلی فیفا 10 جهت سفارش علاقه مندان آماده شد. از هم اكنون علاقه مندان به بازی بسیار مهیج و دوست داشتنی فیفا 10 میتوانند نسخه ی اصلی آن را سفارش اینترنتی داده و ظرف مدت كوتاهی درب منزل تحویل بگیرند و مبلغ آن را به مامور پست بپردازند. در ادامه به معرفی یكسری از ویژگی های نوین بازی فیفا 10 و امكانات فوق العاده ای كه به آن افزوده شده است، می پردازیم.

FIFA 2010(فیفا 2010)
بازی فیفا برای اولین بار در سال 1994 توسط شركت كانادایی EA Sport برای كنسول های سگا و نینتندو عرضه شد. در سالی كه قرار بود بازیهای جام جهانی برای اولین بار در ایالات متحده برگزار شود. با تكنولوژی نه چندان پیشرفته آن زمان بازی فیفا 94 با نام رسمی FIFA International Soccer بین گیمر های كنسول های سگا و گیم بوی محبوبیت خاصی پیدا كرد جایی كه در سالهای قبل آن بازی های فوتبال كه از سوی شركت های تكمو ارائه شده بود ابدا در این حد كاربر پسند نبودند. بازی فیفا 95 نیز پس از یك سال منتشر شد ولی آغاز حرفه ای فیفا از زمانی بود كه كنسول PS محصول سونی به جهان گیمینگ معرفی شد و شركت الكترونیك آرتز با حمایت از گروه سازنده فیفا یعنی EA Sports توانست از جمله پیشگامان سازنده فوتبال گیم برای این كنسول باشد ساخت بازی فیفا تا سال 98 بر روی كنسول های مختلف دهه 90 ادامه یافت تا اینكه با ارائه نسخه پیشرفته سیستم عامل ویندوز 98 از سوی مایكروسافت باعث شد افق جدیدی در مقابل بازی های رایانه ای نمایان شود تا قبل از آن كامپیوتر به عنوان یك كنسول و پلتفورم آنگونه كه هم اكنون سراغ داریم تلقی نمی شد. و صرفا امكان بازی با كامپیوتر به عنوان یك مزیت اضافی در آن محسوب میشد اما با پیشرفت گرافیكی سیستم های رایانه ای فیفا 99 با كیفیت و گرافیك متحول گرانه ای بر روی سیستم های كامپیوتری خود نمایی كرد به طوری كه دیدن چنین بازی فوتبال به شكل 3 بعدی همگان را شگفت زده كرده بود. اوج پیشرفت فیفا در ارائه نسخه كامپیوتری و قابل اجرا روی سیستم عامل ویندوز 98 بازی فیفا 2000 بود كه تلفیقی از زیبایی و دقت و پرداختن به مسایل واقعی فوتبال از قبیل امكان ترانسفر شدن و ساخت و طراحی بازیكن بودالبته این ابتدای كار فیفا در زمینه ساخت بازی های 3 بعدی با كیفیت بالا بود و در سالهای پس از آن شاهد بازیهای متعددی بودیم كه محصول EA Sports بودند و در واقع بعد از آن بود كه EA همه ساله با ارائه 2 بازی در سال تا به امروز پیش آمد.از سال 2007 با ظهور كنسول های نكست جنریشن (نسل بعد) شاهد هنر نمایی فیفا نكست بودیم كه متاسفانه تا به امروز برای PC هیچگاه نسخه نكست ارائه نشده و ما كماكان منتظر ارائه نسخه نكست برای PC هستیم. امسال شاهد هفدهمین قسمت از سری بازی های محبوب و تحسین شده فیفا هستیم. نسخه 2009 بازی مورد توجه بسیاری از سایت ها و مجلات قرار گرفت و همچین فروش بیش از 8 میلیونی نسخه 2009 هم حاكی از محبوبیت اون هستش! پارسال بازی تحت دو ویرایش منتشر شد یكی Next-Gen كه برای كنسول های نسل جدید ( PS3 و X360 ) بود ودیگری هم current-gen كه برای pc و ps2 بود و نسخه Wii هم گه كاملا متفاوت با بقیه بود! خوب بگذریم امسال پائول هوساك دیگه بر روی نسخه PC كار نمی كنه ولی دیوید راتر همچنان در صدر طراحان نسخه نسكت هستش! كه تغییر تیم سازنده نسخه PC می تونه نوید بخش باشه! ولی اونچه كه مشخص هستش تیم سازنده نسخه PC با نسخه های PS3 و X360 تفاوت داره!

چندی پیش Santiago Jaramillo از طراحان گیم پلی بازی چندی از اطلاعات ضمن و مختصر از این بازی و در فروم رسمی این بازی قرار داده بود كه در زیر اونا رو مرور می كنیم

عنوان ویدیو گیم: FIFA Soccer 10

ناشر: الكترونیك آرتز

گروه تولید: EA Sports

ژانر: ورزشی (فوتبال)

تاریخ عرضه: 2 اكتبر 2009 (دهم مهرماه 1388)

پلتفرم ها: PS3 , Xbox360 ,PS2 , PC ,Wii , Mobile , IPhone , Nintendo DS , PSP

درجه ESRBنكات بازی

ابتدایی ترین اطلاعاتی كه شركت الكترونیك آرتز در مورد بازی آینده فیفا یعنی FIFA 10منتشر كرده نكاتی امیدوار كننده هست. سانتیاگو خارامیو (Santiago Jaramillo) مدیر سازنده نكست جنریشن نكاتی رو فاش كرده اند كه در زیر می تونید مطالعه كنید

مود مدیریت (مربیگری) : در حالتهای Quick Sim شاهد نتیجه واقعی تری خواهید بود (توضیح اینكه در ورژن های قبلی حتی بعضی مواقع تیم پر ستاره در مقابل تیم بدون ستاره شكست می خورد). در جدول امتیاز شاهد رده بندی واقعی تری خواهیم بود به طوری كه تیم های ضعیف هر لیگ در رده های پایین تر قرار خواهند گرفت.سانتیاگو اظهار داشته كه مود مربیگری یكی از مهمترین مود های بازی بوده و بیشترین اظهار نظرها از طرف كاربران در مورد همین مود بود و گفته كه چون تا قبل این نتونستند انتظارها رو براورده كنند امسال بیشترین تمركز رو روی بازی خواهند داشت.

پاس های فلیك (برشی) : ما سعی در بهبود نوع و اجرای پاس ها داریم كاری كه در فیفا 09 كمی بهتر شده بود و پاس های در عمق حالتی بهتر و ماهرانه و تكنیكی داشتند. و باعث ایجاد موقعیت های موثری می شد. یكی از تمركز هایی كه خواهیم داشت روی پاس های پشت پا خواهد بود. واین كار رو شاید بخواهیم با تركیبی از كلید های تركیبی RB سهولت ببخشیم

فیزیك توپ : پارسال توی فیفا 09 ما روی فیزیك توپبسیار تمركز داشتیم و تا حد بسیار بالایی رفتار توپ رو در جریان بازی به واقعیت نزدیك كردیم البته مشكلاتی هم در این میان بود مانند اوج گیری غیر طبیعی توب بعد از شوت بازیكن كه در واقع مجالی برای اصلاح این مشكل در فیفا 09 نبود بنابراین ما یك بار دیگه روی ایم مسئله كار كردیم و امیدوار هستیم یكی از بی نقص ترین رفتارهای توپ رو در این بازی شاهد باشیم.

تناسب خط دفاع و حمله : ما همیشه به یك بالانس بین خط دفاع و حمله نیاز داریم در واقع در فوتبال واقعی توپهای بلند و هوایی در موقع حمله به این خطرناكی كه در بازی دیدیم نیست و ما فكر می كنیم بیش از حد پاس های هوایی دقیق و خطر ساز هستند. و این خطر سازی باعث شده بود كه ما دفاع را به صورت غیر طبیعی در لحظه حمله قوی كنیم كه این مسئله صحیح نیست و در دنیای واقعی فوتبال دفاع در مواجهه با یك حمله فوق العاده خطرناك و سریع دچار غافلگیری و ضعف می شوند نه اینكه تمركز آنها بیش از پیش افزایش پیدا كند. و ما امیدواریم با كاهش دادن میزان خطری كه یك پاس هوایی می تواند ایجاد كند یك بالانس و تناسب بین خطوط دفاع و حمله ایجاد كنیم

فیفا 10

آزادی بازی فیزیكی: به هنگام دریبل های پهن و نبرد تن به تن دریبلر و مدافع مقابلش و در تصادف و كشاكشی كه بین آنها حاكم می شود دیگر امكان پیروزی هر كدام از آنها به راحتی قابل پیش بینی نیست و سرعت و قدرت آنها مطابق واقعیت و نحوه استفاده و اجرای صحیح حركت در پیروزی نبرد تن به تن تاثیر گذار خواهد بود.

فیفا 10

بازیكن اضطراری: با در اختیار داشتن هوش مصنوعی بازیكنان در هنگام موقعیت های متفاوت بازیكنان با حركات بدون توپ و قرار گرفتن در موقعیت های مناسب جهت گلزنی و استفاده از توپ های دریافتی می توانند موقعیت بسیار خوبی ایجاد كنند.

فیفا 10

بهبود هوش مصنوعی در تله افتادن ها: حالا دیگر بازیكنان هوشیاری بیشتری نسبت به قبل دارند و مثل سابق به راحتی در تله نمی افتند و می توانند سریع به توپ برسند و عملكرد بهتری نسبت به سابق داشته باشند.

فیفا 10

جایگیری پیشرفته : مدافعین بر اساس هوش مصنوعی پیشرفته می توانند علاوه بر وظایف خود وظایف دیگر بازیكنان را كه به دلایل مختلف از آن غافل شده اند را پر كرده و در جایگیری ها هوشیاری بیشتری داشته باشند. حال بازیكنان می توانند در موقعیت های مختلف با آنالیز شرایط در فضای های موثر قرار گیرند. و خلاقانه تر عمل كنند. آنها نوع دویدن هایشان را به صورت خلاقانه ای مورب می كنند تا بیشترین تاثیر را در چنین موقعیت هایی داشته باشند.

فیفا 10

دقت بیشتر در پاس كاری ها : دقت در آنالیز فضاهای بهتر به بازیكن این توانایی را می دهد كه پاسی كه به دریافت كننده اش می دهد دقیق تر و صحیح تر باشد حتی در مواقع تحت فشار بودن این دقت را تحت تاثیر قرار می دهد.

فیفا 10

شوت زدن صحیح و موثر: اصلاح سیستم شوت زنی. اجرای شوت های پیچ دار و انواع مختلف شوت هایی كه در دنیای واقعی فوتبال زده می شوند باعث می شود كه نشاط بیشتری از گلزنی به این نحو وجود داشته باشد.

فیفا 10

اختیارات مختلف دفاع: دقت تكل های بلند افزایش یافته. بنابراین بازیكنان خوب می توانند در مواجهه با بازیكنان دریبلر با دقت بیشتری توپ گیری كنند. از اینها گذشته تكل های با هدف بلاك كردن یك سانتر یا شوت كه قبل از سانتر یا شوت زدن زده میشود می تواند بسیار موثر باشد. این اختیارات كه شما در حالت مناسب می توانید به جای تلاش برای دور كردن توپ مسیر توپ را با یك تكل مناسب بلاك كنید باعث میشود شانس گل خوردن شما تا حد زیادی كاهش یابد. در كل سیستم دفاعی در فیفا 10 با برنامه تر و تاكتیكی تر خواهد بود.

فیفا 10

بهبود هوشمندی دروازبانی: بهبود در این بخش بدین معنی است كه حال دروازبان دارای احساس و درك بیشتری می باشد توضیح اینكه او می تواند درك كند كه توپ در چو وضعیتی می تواند دروازه او را تهدید كند و در شرایط خاصی می تواند توپ ها را دفع كند و حتی در اوج نا امیدی كه توپ در حال وارد شدن به دروازه است می تواند با یك حركت استثنایی (در مواقعی) توپ را در حالت چمباتمه از روی خط دروازه برگشت دهد. افزایش هوش مصنوعی و رفتار طبیعی و صحیح یك دروازبان در فیفا 10 كاملا رعایت شده.

فیفا 10

پاسخگویی به بازخوردهای گیمرها: یكی از استراتژی های فیفا گوش دادن به بازخوردهای گیمر ها بود بیش از 250 میلیون بازی كه توسط فیفا بازها انجام داده شده بازخوردهایی به همراه داشته مانند بهبود شوت ها بهتر شدن دروازبانی و واقعی تر گردیدن نحوه شتاب گیری و سرعت دویدن ها یا وجود داشتن تفاوت در بر خورد به تیر دروازه و ... اصلاح و جواب دهی به همه اینها را گیمر ها در فیفا 10 خواهند دید.

اصلاحات و بهبود های مود مربیگری

_________________________

فیفا 10

اصلاح منیجر مود: با بیش از 50 بهبود و تغییر. مود مربیگری فیفا 10 به گونه ای خواهد بود كه شما می توانید یك تیم را مدیریت كنید. بدون اینكه لازم باشد با تكیه بر قدرت بازی خودتان تیم قدرتمندتر حریف را ببرید.(توضیح: شما می توانید با مدیریت و طرح نقشه خاص یك بازی را برنده شوید. در حالیكه روی كاغذ ممكن هست از پیش بازنده باشید. مثل تفكرات رافا بنیتس كه توی سانتیاگو برنابئو رئال رو متوقف كرد یا گاس هیدینگ كه در نئو كمپ بارسا رو از كار انداخته بود )

فیفا 10

واقع گرایی مسابقه: دقیقه به دقیقه مسابقه محاسبه می شود شما در مود مربیگری تمامی تصمیمات در مورد نقاط قوت بازیكنان یا نقاط ضعف آنها را تشخیص داده و برای حل آنها تصمیم گیری می كنید. و در تمامی خطوط زمین بایستی از بازیكنان مناسب و موثر استفاده كنید. تا بتوانید نتیجه بازی را به سود خود پایان ببرید.

فیفا 10

تصحیح نقل و انتقالات:واقعی شدن ترانسفر ها و نقل و انتقالات منطقی كه با توجه به شرایط اقتصادی یك باشگاه صورت می پذیرد. و بازیكنان تیم ها با ترانسفر های واقعی تر چه از لحاظ تیمی و چه به لحاظ مبلغ قراردادها به واقعیت نزدیك شده اند.(توضیح: یك مسئله هم اضافه شده مثل مسئله كریستیانو رونالدو كه شایعه پیوستنش به رئال هست این شایعه ها در فصل ترانسفر در لیستی به شما اطلاع رسانی می شود. در عكس زیر هم می توانید مشاهده كنید كه كدام تیم ها می خواهند چه بازیكنانی را در اختیار بگیرند!)

فیفا 10

رشد قابل قبول و منطقی بازیكن: درست طبق واقعیت بازیكن یك تیم دارای منحنی رشد خواهد بود كه بستگی به بازی او و قرار گرفتن او در تركیب تیم دارد (توضیح: اگر یادتون باشه توی فیفا 07 تئو ولكات تا 99 رشد می كرد. با اینكه بازیكنی بود كه حتی در تركیب تیمش فیكس نبود و طبیعی بود كه نمی تونه به یك فوق ستاره مثل مسی یا رونالدو تبدیل بشه چون این انگیزه درش نبود. در واقع همین فدریكو ماچدا كه بازیكن تیم منچستر هست هم نمیتونه رشد خوبی داشته باشه چون بهش اونطور كه باید بازی نمیرسه در حالیكه مسی توی 17 سالگی توی بارسا و كریس رونالدو توی 19 سالگی توی منچستر فیكس بازی می كردند و به همین دلیل هست كه امروز فوق ستاره های دنیای فوتبال هستند. توی فیفا 10 قراره اینها رعایت بشه و صرفا به دلیل پایین بودن سن یه بازیكن رشد ناباوارانه نداشته باشند بازیكنها )

فرو رفتن در دنیای فوتبال: بازی كردن منیجر مود فیفا به تدریج شما را در دنیای فوتبال غوطه ور می كند و این مسئله نا خود آگاه به شما القا می شود كسی كه فوتبال را پیگیری نمی كند با بازی كردن منیجر مود خود به خود با بازیكنان تیم های مختلف و لاین آپ تیم ها و نحوه و زمان تراسفر ها و بسیاری اطلاعات ریز درشت پیرامون فوتبال به گیمر می دهد.

ضربه های آزاد نیز بسیار بهبود پیدا كرده اند و شما به می توانید سانتر های بسیار خوبی در ضزبات آزاد و كرنر داشته باشید.( البته در دمو مكانیزم costume set pieces قابل دسترس نبود یا من ندیدم!!)

سرعت گیم پلی نسبت به 09 كاهش یافته و اینجور نیست كه بسیار سریع توپ را به دروازه حریف برسانید. شما باید با تفكر حمله كنید. پاس كاری ها بسیار عالی شده و شما با پاس های تكضرب می توانید چیزی شبیه یك combo از آب در بیاورید. نكته بعدی تاكتیك های فوق العاده مخصوص هر تیم است. مثلا من با بارسا بازی میكردم ( خودم چلسی بودم) كه یك دفعه دیدم به طرز عجیبی پیكه (مدافع بارسا) به میان میدان آمد توپ را به ژاوی رساند و خود به خط حمله رفت. كسانی كه بازی های بارسا و تیم ملی اسپانیا را دیده باشند می دانند كه این حركت در بازی این دوتیم بسیار معمول است. یا مثلا یوونتوس با بازی كند و با حمله های برق آسا به دروازه نزدیك می شد. كنترل 360 درجه برای بازی كنار خط فوق العاده است و شما می توانید در كنار خط با باریكنی مانند مسی هر كاری بكنید.

هوش مصنوعی: بازیكن ها حركات كاملا حساب شده ای دارند. و همچنین حریف مجازی كارهای احمقانه فیفا 09 (مانند هی دور خود چرخیدن) را نشان نمی دهند و با پاسكاری های دقیق سعی به نزدیك شدن به دروازه را دارند. دفاع عالی عمل می كند و در جلوی توپ های عمقی كه می فرستید واكنش های خوبی دارند. مكانیزم جدید نیز برای داور به كار برده شده كه اگر داور در مسیر توپ قرار داشته باشد با انیمیشن جالبی یا از روی توپ می پرد ویا جاخالی می دهد. نكته دیگر اینكه پاس ها معمولا به همان كسی میرسد كه شما می خواهید واین نكته ، نكته بسیار مهمی می باشد. زیرا در 09 بسیار عذاب آوربود كه موقعیت شما به خاطر تشخیص غلط بازی از دست می رفتند.

نكات دیگر: از نكات دیگر میتوان به تذكر ها واخطار های IN game اشاره كرد یعنی اگر خطایی خطرناك كردید در همان حال می بینید كه داور به سمت بازیكن میدود و كارت را نشان میدهد.

نكته دیگر شروع مجدد سریع است كه از PES هم بهتر كار شده. یعنی اگر خطایی صورت بگیرد یك نفر به سمت توپ می دود و كمی منتظر می ماند تا شما دكمه پاس را به جها مختلف بزنید و بازی را شروع كنید. مثلا PES یه اشكالی داشت اینكه بازی شروع مجدد با یك پاس بسیار مسخره رو به جلو كه معمولا هم در دست حریف میافتاد بود و عملا این مكانیزم را بی اثر می كرد.

دیگر اینكه شما می توانید بازیكنی كه ضربه آزاد یا كرنر می زند را در همان حال عوض كنید.( مانند نسخه PC)

به نظر می رسد كه ما با تغییر كلی در این نسخه مواجه نیستیم ( نیازی هم به تغییرات اساسی نبود) بلكه تیم سازنده اشكالات كوچك و بزرگ نسخه قبل را مرتفع ساخته و ویژگی های جدیدی نیز به آن اضافه كرده است.

گرافیك

گرافیك بازی در بخش كنسولی پیشرفت خوبی داشته است ولی نسخه ی PC نسبت به كنسول ها خوب عمل نكرده است . این تغییر در PC و كنسول ها را مسولان چنین توجیه كرده اند كه اینكار را برای اینكه بازی بر روی سیستم های ضعیف تر هم قابل اجرا باشد انجام داده اند و این تفاوت بزرگ را اعمال كرده اند .جزئیات بسیار بالاتر رفته است و می توان این جزئیات را در بازیكنان و محیط استادیوم مشاهده كرد . در هوای سرد حتی شاهد بیرون آمدن بخار از دهان بازیكنان خواهید شد و یا در هوای بارانی لباس بازیكنان خیس می شود و اگر به زمین بیفتند لباس آنها كثیف می شود .بازی هایی هم كه در شب انجام می شود شاهد نورپدازی زیبایی می باشد و استادیوم با نورافكن های بزرگ روشن شده است . البته این نورپردازی در روز به وسیله ی نور طبیعی صورت میگیرد . ولی بازی در شب بسیار زیباتر از بازی در روز خواهد بود .

صداگذاری

صدا در بازی فیفا همیشه خوب بوده است . صدای تماشا گران بسیار طبیعی خواهد بود و اگر بازی در زمین شما باشد تماشاگران تیم شما را تشویق می كنند و باعث تقویت روحیه تیمی شما می شوند ولی اگر بازی در زمین حریف باشد بر عكس خواهد بود .صدای گزارگشر هم كه مثل همیشه عالی خواهد بود . تغییری كه در این بخش اضافه شده است این است كه در بخش Manager Mode گزارشگر درباره اخبار و شایعات و نتایج بازی های دیگر اطلاعاتی را می گوید و در نوع خود بسیار جالب می باشد .

FIFA 2010(فیفا 2010)

کد کالا :    51080482^13^1

قیمت :  4700   تومان

 خرید « FIFA 2010(فیفا 2010) » از طریق فروتل


بنر تصادفی
بازار خودرو

طبقه بندی: بازی و سرگرمی،
برچسب ها: بازی، سرگرمی، بازی كامپیوتری، پلی استیشن، گیم، كنسول بازی، بازی حادثه ای، بازی جنگی، ماشین سواری، موتور سواری، ورزشی، اسپورت، تحلیل ورزش های، توپی، ورزش های، قدرتی، رزمی، پایه، ورزش بانوان، فوتبال، كشتی، بین الملل آزاد، عكس، اخبار، موضوعی، فرزندان آفتاب، المپیاد دانشجویی، تاریخچه ورزش، اهمیت ورزش، رده بندی ورزش، مسابقه، رقابتی، مهارتی، جوانمردی در ورزش، ورزش و تدبیر، هنر و ورزش، دوچرخه سواری، شنا، فوتسال، لیگ اسپانیا، لیگ ایتالیا، لیگ برتر ایران، لیگ جزیره، لیگ آمریكا، مصاحبه، والیبال، وزنه برداری، ژیمناستیك،
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 اردیبهشت 1389 توسط حامد
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو